Nyda®

Jedna aplikacja i wszy z głowy! Bez nawrotów.

NYDA komplet boy_nr1

Dlaczego NYDA®

NYDA to preparat nowej generacji zapewniający doskonałe rezultaty w zwalczaniu wszy i gnid – bez nawrotów:

  • Wystarczy jedna wygodna aplikacja
  • Potwierdzona najwyższa skuteczność zarówno na wszy jak i gnidy
  • Nie zawiera insektycydów, nie powoduje podrażnień
  • Preparat nr 1 w Niemczech i ponad milion sprzedanych opakowań w Europie

Jak działa NYDA?

Unikalna formuła dimetikonu 92% użta w NYDA® najpierw wnika głęboko do układu oddechowego postaci dorosłych i larwalnych wszy oraz szczelnie pokrywa gnidy.
Pozbawione tlenu pasożyty umierają w ciągu godziny. Przerwanie cyklu życiowego wszy (eliminacja jaj) uniemożliwia rozmnażanie się pasożytów i zapobiega nawrotom wszawicy.

Potwierdzona najwyższa skuteczność

Eliminacja wszy i eliminacja jak wszy (gnid)

NYDA to wielokrotnie potwierdzona w badaniach najwyższa skuteczność zarówno przeciwko wszom jak i trudniejszym do zwalczenie gnidom (zarówno dojrzałym jak i młodym jajom). Substancje zawarte w wielu popularnych preparatach nie eliminują skutecznie gnid (jaj), z których po kilku dniach wylęgną się kolejny wszy.

Zawsze zadziała

Formuła NYDA sprawia, że nie ma możliwości, żeby wszy uodporniły się na ten preparat. Fizykalny tryb działania NYDA (zatkanie kanalików oddechowych), uniemożliwia przystosowanie do substancji, co może mieć miejsce w przypadku preparatów opartych na środkach owadobójczych.

Jedna wygodna aplikacja

NYDA to kompletny zestaw – precyzyjny aerozol wraz ze specjalnym wąskim grzebieniem do dokładnego wyczesywania unieszkodliwionych insektów. Najważniejsze jest jednak to, że wystarczy jedna aplikacja i jedna godzina, by zapomnieć o problemie.

Bezpiecznie i przyjemnie

NYDA nie zawiera neurotoksycznych środków owadobójczych i może być stosowana już pow. 2 roku życia. Dodatkowo NYDA zawiera substancje sprawiające, że rozczesywanie kosmyków jest dużo łatwiejsze. Wydrukuj historyjkę z tej strony, a dziecko będzie pozytywnie wspominało całą przygodę w wszami.

Skład i producent

Skład: 92% dimetykon, triglicerydy średniołańcuchowe, wosk z jojoby, substancje zapachowe
Producent: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Kieler Strasse 11, 25551 Hohenlockstedt, Niemcy. www.pohl-boskamp.com
Dystrybutor w Polsce: SiroScan Sp z o.o. Pharma Division, ul. Poselska 11, 03-931 Warszawa

NYDA na świecie

Problem wszawicy występuje wszędzie, niezależnie od standardów higienicznych i cywilizacyjnych. NYDA pomaga ludziom na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytania, Francji, Holandii, krajach skandynawskich, ale i w Australii, Rosji i Kanadzie. NYDA pochodzi z Niemiec, gdzie jest numerem 1 na wszy. Zobacz więcej na: www.nyda.com